O společnosti

FS Trading Steel Kladno s.r.o.

Jsme dodavatelem hutního materiálu, zejména kruhové tyčové oceli v rozměrech od Ø20 mm do Ø530 mm s přesností mezních úchylek 0,2 – 0,3 mm. Zabýváme se, dle příslušných EN norem, dodávkami konstrukčních ocelí obvyklých jakostí a ušlechtilých konstrukčních ocelí pro strojírenská odvětví, automobilový, lodní, letecký, železniční a energetický průmysl. Nabízíme tyčovou kruhovou ocel z vlastního skladu, případně na objednávku, či z výroby, a to v provedeních: válcovaném, kovaném hrubovaném, ocel s lesklým povrchem (loupaná / tažená za studena), dle EN norem. V případě zájmu dokážeme zajistit, podle stávajících možností, dodávku oceli čtvercové a ploché oceli, stejně tak válcovaných sochorů a případně i silnostěnných ocelových trubek. Ze stejných důvodů jsme schopni zajistit i dodávku tyčí výše neuvedených jakostí oceli, tj. na příklad ocelí nástrojových.

V rámci kusové, ale i sériové výroby, např. desítek tisíc kusů, realizujeme příčné řezání v toleranci až +1/-0 mm. S přesností řezu i na 1/10 mm a tak šetříme zákazníkům náklady na odpadovém materiálu.

Za více jak 28 let své historie jsme navázali úspěšné obchodní partnerství se stovkami firem z celé ČR a Evropské unie. Hlavní přednosti naší činnosti jsou rychlost a kvalita dodávek. To je umožněno vysokou kapacitou řezání, vlastní dopravou a certifikovaným systémem řízení jakosti dle ISO 9001.

Poptávkový formulář

Kontaktujte nás odesláním dotazu prostřednictvím poptávkového formuláře nebo níže uvedených kontaktů